Sünnipäevad

Palju õnne sünnipäevaks,
sõrmed, varbad, kõht ja kõrvad!
Palju õnne sünnipäevaks,
ripsmed, juuksed, kulmukarvad!
Palju õnne, põlved, reied,
silmad, selg ja kael ja nina!
Juhuslikult saate teie
sama vanaks nagu mina!
/Leelo Tungal/
 

Sünnipäevasid ja erinevaid pidustusi saab Mängulaas ruumides pidada ette tellimisel. Korraga toimub vaid üks privaatne kuni 3 tunni pikkune sünnipäevapidu, mil Teie käsutuses on tervenisti mängutuba ja sööginurk.

Lisaks on võimalik kasutada veekeetjat, mikrolaineahju, kausse, kandikuid, morsikanne, vaase ja serveerimiseks tordilabidaid, lusikaid, nuge ja kahvleid.

NB! Ühekordsed joogitopsid, taldrikud, noad, kahvlid ja lusikad on võimalus lisatasu eest ette tellida või soovi korral saate need ise kaasa võtta.

Sünnipäevaks ette valmistama ootame Teid 15 minutit enne peo algust ja lahkumisel palume kinni pidada täpsest peo lõpu kellaajast.  Sobivaima aja leidmisel on võimalik  peo aeg broneerida telefonil 55534497 või e-kirja teel mangulaas@gmail.com

Mängulaas sünnipäevade pidamise kord

Palume Teil:

 1. Hoida välisjalatsid ja –riided spetsiaalses garderoobi nurgas ja kasutada siseruumides vahetusjalatseid. Mängutoa personal ei vastuta külastajate riiete ja muude isiklike esemete eest!
 2. Hoida kõikides Mängulaas ruumides puhtust ja korda:
  • prügi visata prügikasti
  • kaasa võetud toitu ja jooke tarbida ainult sööginurgas laua taga, söögi ja joogiga mängimise alasse mitte minna
  • teravaid esemeid mängimise alasse mitte viia
 3. Sünnipäeva korraldajal veenduda enne sünnipäeva algust ruumide ohutuses, sest ta on vastutav sünnipäeval osalevate külaliste järelevalve eest. Igas ruumis peab olema tagatud laste järelevalve.
 4. Mitte suitsetada ega tarbida alkohoolseid jooke Mängulaas ruumides.
 5. Mänguasju mitte lõhkuda ega endaga kaasa viia. Korraldaja on kohustatud tagama, et mängutoas olevad lapsed kasutaksid mänguasju sihtotstarbeliselt ja heaperemehelikult.
 6. Inventari kahjustamise korral on mängutoal Mängulaas õigus nõuda hüvitist
 7. Pidu kestab vastavalt eelnevalt kokkulepitud aja ning ettevalmistust saab tulla tegema 15 min. enne peo algust. Pidu lõpetada kokkulepitud ajal, et järgmised sünnipäevalised ei peaks Teie järgi ootama. NB! Kui pidu ei lõpetata kokkulepitud ajal, siis on mängutoa esindajatel õigus nõuda trahvi summas 30 eurot.
 8. Maksetingimused:
  • Sünnipäeva esimese tunni maksumus on 25 EUR ja iga järgnev tund on 20 EUR. Sünnipäeva aegu saate broneerida helistades 55534497 või e-kirja teel mangulaas@gmail.com
  • Broneerimistasu on 25 EUR, mis arvestatakse maha sünnipäeva kogumaksumusest ning mille palume tasuda nädala jooksul peale broneerimist. Broneering kinnitatakse peale broneerimistasu maksmist Jaga Rõõmu OÜ arveldusarvele EE662200221057810572 Swedbank. Selgitusse märkida: sünnipäevalapse nimi, peo toimumise kuupäev ja kellaaeg.
 9. Küsimuste ja ettepanekute korral palume pöörduda Mängulaas personali poole.

Sünnipäevakutse saate alla laadida ja välja printida siit.

Mängulaas

Lõuna tänav 18, Pärnu 80011

Tel: +372 55 534 497, e-mail: mangulaas@gmail.comEAS

15. augustist 2013 kuni 14. augustini 2014 aitas Jaga Rõõmu OÜ-l põhivara soetada

ning turundustegevusi läbi viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava

ettevõtja starditoetuse programm.